M6 / М8 / M10 Пневматски Занитвам Орев Пиштол Воздух Возбудлив Алатка Авто-заклучување Пневматски Riveter Пиштол Воздухот се Повлече ги поставува стандардите Алатка

M6 / М8 / M10 Пневматски Занитвам Орев Пиштол Воздух Возбудлив Алатка Авто-заклучување Пневматски Riveter Пиштол Воздухот се Повлече ги поставува стандардите Алатка

DEN 6831.00
DEN 7190.40
 

Това е достапна
ИзносСамо За Алуминиум Занитвам Ореви
Спецификации :
Модел : 804
Тема Големина : M6 / М8 / M10
Бесплатни Брзина : 700 R.Стр.М
Воздушниот Притисок : 6.5 kg/cm2
Воздухот Потрошувачка : 5 CFM
Воздухот Влезот(Н. П. Т.) 1/4"
Црево Големина : 3/8"

Повеќе информации

Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Големина:
M6/M8/M10
Број На Модел На:
804
is_customized:
Yes
Просечната Потрошувачка На Воздух:
5cfm
Бренд Име:
YOUSAILING
Не-Оптоварување Брзина:
700R.Стр.М
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобрите понуди во категоријата