Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Семејството и Пријателите Розова Денот на Вљубените Дрво Календар Дрво Роденден Потсетник DIY Дома Декорација Налепница Подарок Календар

Семејството и Пријателите Розова Денот на Вљубените Дрво Календар Дрво Роденден Потсетник DIY Дома Декорација Налепница Подарок Календар

DEN 477.00
DEN 595.68
 

Това е достапна
Износ


Пад На Превозот Поддршка
Карактеристики На Производот :
1. Со овој производ, можете да се сеќавам на роденден, годишнина, а други дека не треба да се пропушти.
2. Сите што треба да направите е да напишете го името и датумот на дрвена табла и обеси во соодветниот месец,
3. Вие никогаш не ќе го заборави тоа.
Производ параметри :
1. Материјал : дрво
2. Големина : околу 40 * 16 cm / 15.75 * 6.3 инчи
3. Забелешка : Поради природата на дрво, бојата на одборот површината ќе бидат различни.
Пакување Листа :
1 * DIY Календар

Повеќе информации

Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Стил:
Модерна
Материјал:
Дрво;Дрвени
Број На Модел На:
EC00613
Обликот:
правоаголник

Најдобрите понуди во категоријата