Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Crankcase Мотор Домување Да се Вклопи во Кинески Пила 4500 5200 45cc 52cc TARUS VIRON

Crankcase Мотор Домување Да се Вклопи во Кинески Пила 4500 5200 45cc 52cc TARUS VIRON

DEN 2173.92
 

Това е достапна
Износ


Одговара : Кинески Пили 5200, 4500, 52 CC, 45 CC Tarus (Бик), Timbertech, Silverline, Kiam Sherwood, Raptor, Trueshopping, Sanli, Plantiflex, Viron, B&П, ROK, BBT, Skatco, Eckman и многу други модели.
100% Нови & Неискористени
Големина : Како На Сликата
Нето Тежина :  За 900g
Пакет содржи : 1* Кинески Пила 5200 Crankcase(Со Нафта Печат, лого)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате. Ви благодарам многу.
MH0092
Buyes&Потребни
Плаќање
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
Испорака
1. Превозот методи
2.Време на испорака
Русија 7-15working дена
Азија/Северна Америка/Австралија на 7-15working дена
Западот на Европа од 7-15working дена
Јужна Америка или друга област во 15-35working дена
Враќање&Наплата
Ако примите неисправни објект DOA (неисправни на пристигнување), ве молиме да не известите во рок од 7 дена за враќање на настава на замена. На ставка(и) мора да се врати во целост со спакувани материјал без да се користи.
На враќање превозот цена ќе биде на вашите трошоци од страна на Регистрирани Воздухопловната. Откако ќе го добиете вашиот враќање единица, ние ќе ги разгледа и оцени единица во рок од 7 дена. Потоа ќе ви испрати нова замена единица на нашите превозот цена, ако таа ги исполнува нашите барања гаранција
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на вашата трансакција (Детални Продавачот Рејтингот) со позитивен фидбек, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.

Повеќе информации

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
4500 5200 5800
Тип:
пила

Најдобрите понуди во категоријата