Професионални 5M Индустриски ORP Electrode КТ-1111 Ph Сонда За PCB Oxido за Намалување на Потенцијалот На Напуштена Вода Со BNC Конектор

Професионални 5M Индустриски ORP Electrode КТ-1111 Ph Сонда За PCB Oxido за Намалување на Потенцијалот На Напуштена Вода Со BNC Конектор

DEN 3319.00
DEN 3647.52
 

Това е достапна
Износ


Професионални 5 M Индустриски ORP Electrode КТ-1111 Ph Сонда За PCB Oxido за Намалување на Потенцијалот На Напуштена Вода Со Cr
Answer : ___________________________ NOTE : ORP Electode Кабелски Приклучок Со BNC Конектор (Стандардно ),Ако треба Y ножеви или Игли ,ве молиме контактирајте со нас или да се забележи,thanks!!!
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Гаранција & Одржување :
Ние ви нудиме 15 дена слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Повеќе информации

Број На Модел На:
КТ-1111
Дисплеј Тип:
Дигитални
DIY Материјали:
Електрични
Со Светлото Или Не:
No
Бренд Име:
Kedida

Најдобрите понуди во категоријата