Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тактички безбедност очила SI-Балистички Очила Ажурирана верзија Фан верзија Црна ДЕ розова

Тактички безбедност очила SI-Балистички Очила Ажурирана верзија Фан верзија Црна ДЕ розова

DEN 1481.28
 

Това е достапна
Износ


Тактички безбедност очила SI-Балистички Очила Ажурирана верзија Фан верзија Црна ДЕ розова
Оваа подобрена OK очила, минијатурна фан уред, се качи по 5 батерии, силна брзини може да се прилагоди и се ниско-одделение, нема да направи магла ефект кога се работи акција очи, нека твоите очи во удобно државата
Леќата се направени од дебел поликарбонат, може да се спречи очи од чад, мали честички, итн.
Со парче на транспарентен анти-магла леќа, да го замени претходниот нормално lens With парче на транспарентен анти-магла леќа, да го замени претходниот нормален објектив
Гребенот на рамка опфатени со полиетилен meterial која е свитливи и удобно.
Токи на страни за го прилагодите
Погоден за надвор активности
Материјал : Поликарбонат; Најлон
Бои : DE
Без батерии
пакетот вклучува :
1 * тактички очила

Повеќе информации

Големина:
Other
Функција:
УВ Заштита
Број На Модел На:
SI-Балистички Очила
Функција:
SI-Балистички Очила
Број На Модел На:
очила
Материјал:
на Поликарбонат; Најлон
боја:
Црна ДЕ розова

Најдобрите понуди во категоријата