Јапонски Аниме Бесплатно! Iwatobi Пливаат Клуб Haruka BL Hugging Тело Dakimakura Перница Покрие Случај dropshipping pilllowcase опфаќа

Јапонски Аниме Бесплатно! Iwatobi Пливаат Клуб Haruka BL Hugging Тело Dakimakura Перница Покрие Случај dropshipping pilllowcase опфаќа

DEN 918.00
DEN 1055.52
 

Това е достапна
Износ


Имаме две материјали да се избере.
Еден е праска кожата материјал и други е 2 Way материјал.
Имаме три големи за да се изберат,подолу е големина,
150 cm x 50 cm,100 см х 35 см,160 см x50 см,
Перница покрие имаат патент и двојно страни печатени.
Тоа е само една Перница Покрие Случај.
(Кутии или перница внатрешна не е вклучена.)
Ние нудиме пад на превозот и трговија на големо.
Ако сакате трговија на големо,можете да ме контактирате за најдобра цена.
Перница случај примерокот покажува :
На праска кожата материјал е најповолен материјал, кој има висока цена перформанси,убава боја рендерирање, мека и мазна чувство, и убаво издржливост, но речиси без еластичност.
2 Начин Tricot има очигледни убаво еластичноста и боја rendring од праска кожата материјал и материјал е, исто така, мазна и малку рефлексивни.
ПЕРЕЊЕ МЕТОД : Миење со рака или со машина перат,температурата на водата под 40 целзиусови степени,избегнување на кафе во долго време.
Примерокот Покаже

Повеќе информации

Големина:
100x35cm Peach Skin, 100x35cm 2Way Tricot, 150x50cm Peach skin, 150x50cm 2Way Tricot, 160x50cm Peach Skin, 160x50cm 2Way Tricot
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
Техника:
Nonwoven
Ткаенина Count:
20
Бренд Име:
Mxdfafa
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A001
Тип:
Pillowcase
тема count:
100TC
Материјал:
Праска Кожата или 2 Начин
Стил:
аниме карактер
Печатење:
Двојно страни

Најдобрите понуди во категоријата