коњ сликарство Памук, Лен Pillowcase Сопствен Дом текстилни Декоративни Една Страна Перница Опфаќа 45x45cm

коњ сликарство Памук, Лен Pillowcase Сопствен Дом текстилни Декоративни Една Страна Перница Опфаќа 45x45cm

DEN 175.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ

коњ сликарство Памук, Лен Pillowcase Сопствен Дом текстилни Декоративни Една Страна Перница Опфаќа 45x45cm Опис на Производот Перница Внатрешна Не се вклучуваат. 1.Тоа е zippered перница случај, со zippered отворање на страна. 2.Поради прирачник за шиење причина, навлаки можеби се 1-2 см грешка,тоа не влијае на користењето. 3.Компјутерски екран производ слики и вистинските производи имаат малку боја различни, ве молиме во вид преовладуваат 4.Обичај услугата е достапна преку испраќање ни HD слика која сакате да ја печатите. Детали за производот Материјал : памук,лен Боја : Како на сликата покаже Функција : Еко-Пријателски,Не-Токсични е прилагодено : Yes (да) Одделение : Одделение Тип : Декоративни Pillowcases Дел : вратот,грбот Употреба : се декоративни,постелнина,патување Со основни или не : само маска Шаблон тип : print Применливи Луѓе : Универзална Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена(различни област време на испорака е различен). Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е најевтиниот превоз, ќе биде не логистика информации по напуштањето на Кина, се надевам дека ќе можат да го разберат.Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена, ве молиме ги споделите со нас, дека ние ќе ја за вас или наплата. 3. Ние не се Одговорни за вашата Царина. 4. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. Повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа, Ние би сакале да постојано подобрување на нашите производи и услуги; ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Перница случај, перница, pillowcase, перница маска, мадона, декоративни перница случај, pillowcases, памук / полиестер, pillowcase, 3d pillowcase, литвански pillowcase, автомобил pillowcase, карактер, навлаки за дома декор, аниме перница случај, навлаки, pillowcases декоративни перници

Повеќе информации

Големина:
45x45cm One Side
Број На Модел На:
45X45cm
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
shunqian
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Стил:
Шема
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
Памук,Лен
Обликот:
Плоштад
Големина:
45x45cm
Стилови:
Модерна
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Боја:
Како се покаже слика
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
коњ сликарство

Најдобрите понуди во категоријата