LINKWELL Перница Случај Burlap Перница Покрие 18x18 инчен Зелена Шарени Балони Октопод Симпатична Модел за Деца Соба Декорација

LINKWELL Перница Случај Burlap Перница Покрие 18x18 инчен Зелена Шарени Балони Октопод Симпатична Модел за Деца Соба Декорација

DEN 468.00
DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ


LINKWELL Перница Случај Burlap Перница Покрие 18x18 инчен Зелена Шарени Балони Октопод Симпатична Модел за Деца Соба Декорација
Име на производ : Перница Покрие CC890 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Тежина : 170g Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување.
- Забелешки : 1. Сите перница опфаќа се рачно изработени, па така не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината. 3. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По Продажбата На
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Обична
Бренд Име:
LINKWELL
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC890
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
Зелена
Шема:
Октопод
дизајн:
балон
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Употреба-3:
Pillowcase

Најдобрите понуди во категоријата