Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2018 10Pcs/Многу 0.5 mm Метал Кертриџ Црно И Сино Мастило Универзална Потпис Рефил За Студентски Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

2018 10Pcs/Многу 0.5 mm Метал Кертриџ Црно И Сино Мастило Универзална Потпис Рефил За Студентски Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

DEN 235.20
 

Това е достапна
Износ


Име : 0.5 mm Универзална Метал Refills Боја : Црна, Сина, Големина : Должина 11*0.7 cm Употреба : Училиште&Канцеларија Пакување : 10pcs/Set По услуга за Плаќање 1.Најдобар начин е директно плаќање на Aliexpress,можете да го направите тоа самите.Ако сакате други услови за плаќање,ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
2.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број, при пополнување на купувачот информации.
Испорака
По вашата исплата,ние ќе брод надвор за вас во 3 : 00pm секојдневно,освен викенд и празници.
Нормално, можете да recevie парцела за 25-60 работни дена.
Се врати и враќање
За исплата брод надвор
1. Recevie : задоволни , ве Молиме да ни даде на 5 ѕвезди повратните информации.
2. Recevie : не се задоволни-контактирајте со нас, ние ќе се врати или наплата.
3.Не recevie : контактирајте со нас,ние ќе испрати еден или враќање
Повратни информации 1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за задоволството на клиентите! Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2.Ако сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со пет ѕвезди, и ни препорача на други клиенти.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Доведе Боја:
Црна, Сина
Бренд Име:
devoservice
Број На Модел На:
BC771633
Стил:
рефил
Пакување:
10pcs/многу
Рефил Тип:
Гел Пенкало Рефил
Мастило Боја:
Сина, Црна
Големина:
11*0.7cm
Penpoint:
0.5 mm
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата