IKOKY Моќни Вибрации петел пенисот прстен Секс продавница Дилдо вибратор Пеперутка секс играчка TPE

IKOKY Моќни Вибрации петел пенисот прстен Секс продавница Дилдо вибратор Пеперутка секс играчка TPE

DEN 157.00
DEN 196.32
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Прекрасно флексибилни,безбеден и лесен за употреба Обезбеди нова еротски чувства,нека ви поставен во него вибратор е водоотпорен,можете да уживате во туш,или било каде сакате Како совршен подарок за себе или вашиот љубовник Материјал : TPE Боја : Сина Големина : Како слика Батерија : 3 * Копчето Батерии(вклучени)
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "играчка"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба , единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет Содржина : 1 * Прстен За Пенис
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.
Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно.
2.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
3.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Па ве молиме контактирајте не за било какви проблеми.Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
IKOKY
Број На Модел На:
10933-iTimo
Материјал:
TPE
Големина:
1 Piece

Најдобрите понуди во категоријата