Гроздобер DIY Нордиските Spider Pendant Светилка Повеќе Прилагодливи Ретро Pendant Светлина Лофт Класичен Декоративни Осветлување Тела Доведе Дома

Гроздобер DIY Нордиските Spider Pendant Светилка Повеќе Прилагодливи Ретро Pendant Светлина Лофт Класичен Декоративни Осветлување Тела Доведе Дома

DEN 1175.00
DEN 2304.00
 

Това е достапна
Износ


Тип : Pendant Светлина Материјал : Железо Метално Тело Боја : Црна Напон : 85-265 V (Universal во светот) Жица должина : 2 метри / 78inch База Тип : E27 (Сијалица не е вклучена) Место : трпезарија,Дневна Соба, Кујна Соба, Спална соба;Бар

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
5 Глава 6 Глава, 8 Глави, 10 Глави, 12 Глави, 14 Глави
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Пластика
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Број На Модел На:
Лустерот spider 01
Бренд Име:
DPG
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Број на извори на светлина:
6
Стил:
Земја
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата