Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
22cm 28cm 36cm Железо Ретро гроздобер Индустрија pendant светлина Село Lumiled 110V 240V Pendant lamp, E27

22cm 28cm 36cm Железо Ретро гроздобер Индустрија pendant светлина Село Lumiled 110V 240V Pendant lamp, E27

DEN 1430.00
DEN 7152.00
 

Това е достапна
Износ


Опис : Лофт Pendant Светла Димензии : Дијаметар 22cm/ Дијаметар 28cm / Дијаметар 36cm Материјал : Метал Светилки Носителот : 1pcs * E27 извор на Светлина : Блескаво светло/заштеда на Енергија светилка/LED/ Напон : 110 V-240 V Апликација места : Седи соба/Спалната соба/Хотел/Рекреација област/Club/Бар/Кафе соба Pls Забелешка : Овој Производ Не Вклучувајќи го Светилки

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Кол 22cm, Кол 28cm, Кол 36cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Бренд Име:
DPG
Место:
Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
3
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1

Најдобрите понуди во категоријата