2 Глава RH Лофт Индустриски Гроздобер E27 Американската Држава Макара IronPendant Светилки Прилагодливи Жица Светла Стигнале Бар Осветлување

2 Глава RH Лофт Индустриски Гроздобер E27 Американската Држава Макара IronPendant Светилки Прилагодливи Жица Светла Стигнале Бар Осветлување

DEN 6687.00
DEN 7190.40
 

Това е достапна
Износ

Железо макара lumiled indurtsial двојна глава pendant светилка железо сенка : 220mm дијаметар Црна заврши без светилки одговараат за двете 110 V и 220 V

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
без сијалица
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железни,Керамички,Алуминиум
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Примена:
Студија
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob прекинувач,Сензор,Допрете On/Off Прекинувач
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Црна
Број На Модел На:
P#
Осветлување Област:
15-30square метри
Бренд Име:
Calla&Ален
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1

Најдобрите понуди во категоријата