Американската Гроздобер Стил ' Рѓа Кафез Pendant Светлина Ретро Светилка Антички Рѓа Wought Железо Виси Светлина За Лофт Ресторан Бар

Американската Гроздобер Стил ' Рѓа Кафез Pendant Светлина Ретро Светилка Антички Рѓа Wought Железо Виси Светлина За Лофт Ресторан Бар

DEN 2160.00
 

Това е достапна
Износ

Американската Гроздобер Стил ' Рѓа Кафез Pendant Светлина Ретро Светилка Антички Рѓа Wought Железо Виси Светлина За Лофт Ресторан, Бар Тип : Гроздобер pendant светлина
Погоден За : foyer, дневна соба, хотел, кафе, ресторан декорација
Материјал : Метал Карактеристики : Гроздобер Осветлување извор : LED Светилки во Боја : Црна/Рѓа Напон : 100 V~240 V
Грло : E27 Осветлување област : 1~5 квадратни метри Големина : Dia21cm,height30cm Жица должина : Max 100cm, прилагодливи
Пакетот вклучува : 1 x светлина тела Инсталирате завртки Просек превозот време околу : 10~25days.

Повеќе информации

Боја На Каросеријата:
Црна, ' Рѓа
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Осветлување Област:
1-3square метри
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Број На Модел На:
СОНЦЕТО-PL-ZW03
Место:
Студија,Hotel Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Техника:
Помина мелење
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Трпезарија
Тип На Прекинувач:
Knob префрлување,Допрете го On/Off Прекинувач
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Абажур Боја:
Црна
Бренд Име:
SUNMPOOS
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Гаранција:
2
Број на извори на светлина:
1
светилка стил:
гроздобер pendant светилка

Најдобрите понуди во категоријата