Мулти боја пердув pendant светла децата соба виси светлина кристал pendant светилка спалната соба дете свадба осветлување тела

Мулти боја пердув pendant светла децата соба виси светлина кристал pendant светилка спалната соба дете свадба осветлување тела

DEN 11309.00
DEN 11904.00
 

Това е достапна
Износ


Пердуви започнете со ширина 60-65cm, ширење ширина 50cm, тавански светилки висина 30cm, лустерот висина 1 метри регулатива должина,E27 светилка носителот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Модерна
Број на извори на светлина:
6
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Абажур Боја:
Розова,Бела,Црвена
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Осветлување Област:
10-15square метри
Место:
Салон,Господар Спална Соба
Е dimmable:
No
Заврши:
Полиран Хром
Гаранција:
1 години
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Техника:
Рачно Плетени
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобрите понуди во категоријата