Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Кристал Лустерот Американската Држава Стариот Заврши Кристалните Лустери Светла Тела Нордиските Дома Осветлување D79cm H96cm AC90V-260V

Кристал Лустерот Американската Држава Стариот Заврши Кристалните Лустери Светла Тела Нордиските Дома Осветлување D79cm H96cm AC90V-260V

DEN 47904.00
 

Това е достапна
Износ


Бесплатен Превозот модерна прилагодливи двојно светлина pendant светла ресторан студија кревет соба клубови кафе бар трпезарија pendant светилки US$ 436.00 /парче
Бесплатен превозот модерна луксузна кристал таванот светла кревет соба foyer сала лоби тавански светилки трпезарија ресторан, лоби светлина US$ 598.00 /парче
Foscarini Биг Бенг Купови светлина креативни модерна pendant светилки ресторан, лоби бар parlour pendant осветлување 2 годишна гаранција 65cm US$ 199.00 /парче
Бела укината-хартија кранови pendant светлина модерна pendant светилки ресторан, лоби бар parlour pendant осветлување D60cm Бесплатен превозот САД$ 289.00 /парче
Бесплатен Превозот D62cm италијански стил, современ pendant светла кревет соба pendan светилки салон трпезарија ресторан pendant осветлување US$ 278.00 /парче
Бесплатен Превозот D67cm Модерна Креативни 3 светилки pendant светлина/pendant светилка за трпезарија,скали, бар US$ 268.00 /парче
Бесплатен Превозот Висок квалитет на Современи Креативни Стакло pendant светлина ресторан pendant светилка бар,трпезарија спалната соба светлина 3 светилки US$ 238.00 /парче
Краток алуминиум pinecone светлина multithread бор ореви pendant светлина ресторан pendant светилки салон pendant осветлување Бесплатен превозот САД$ 299.00 /парче
D уво пријател, добредојдовте на нашата продавница, пред ставање на твојот ред, ве молиме прочитајте ги следниве вовед внимателно. Ако било прашање, само се чувствуваат слободни да не контактирате преку trademanager или e-mail, ако ние не сме на интернет, ве молиме да ни остават пораки, ние ќе услуга за вас како е можно поскоро, ви благодарам.
1. Зачувам (за продажба на мало) :
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Дека?s да се каже, ќе треба да испратите вашите пари на платформа, и по примањето на предметите, платформата ќе трансфер на вашата исплата за нас, и така вашата исплата е 100% безбедно.
2. Т/T (за промет на големо) : 30% депозит и рамнотежа 70% од страна на T/T, пред пратката.
1. Пред ставање ред, ве молиме контактирајте со нас за потврдување на начин на превозот. Ако не, ние ќе ја испорача стоката со DHL или други изразат компанија. И ние нема да бидат одговорни за било каква несреќи, одложувања или други проблеми предизвикани од страна на конкретна компанија. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 7-20 ДЕНА по вашата исплата е потврдено.
2. Покрај тоа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во нарачката. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас пред пратката е направен преку Trademanager. И поради безбедна причина, ние не дозволуваат адреса промени преку e-mail. И ние ќе не презема никаква одговорност доколку вашата ни даде погрешна адреса. Патем, телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.Ако пратката се врати затоа што на купувачот причини (како на погрешна адреса информации, неподигнати, не сакаат да им помогне на сопствени грешки, ја отфрли стоки, без било каква причина, итн.), купувачот треба да се плати за товарни трошоците за напред и назад, плус оперативни трошоци, кој е 25% на стоки " цена
3.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
UMSANNA
Техника:
обложено
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Гаранција:
2 година
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Студија
сертификација:
CCC,CE
Заврши:
Полиран Хром
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Модерна
База Тип:
E14
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Место:
Салон,Студија,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел, Сала,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Браун
Број На Модел На:
KL
Тип На Прекинувач:
Заеднички
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Големина:
D70cm*H96cm
Должина на кабел:
50cm прилагодливи
Материјал:
Метал И Кристално
Американскиот:
Лустери
Земја:
кристал лустерот
Дома:
Осветлување
Европски:
Виси Светла
Нордиските:
Droplight
Кристално:
Лустерот

Најдобрите понуди во категоријата