Современата Chrome Метал Led Pendant Светла Сјај Кристал Дневна Соба Led Pendant Светилка Трпезарија Led Pendant Светлина Виси Светла

Современата Chrome Метал Led Pendant Светла Сјај Кристал Дневна Соба Led Pendant Светилка Трпезарија Led Pendant Светлина Виси Светла

DEN 2186.00
DEN 3835.20
 

Това е достапна
Износ


Опис на производот :
Име : Модерна Хром Метал Led Pendant Светла Сјај Кристал Дневна Соба Led Pendant Светилка Трпезарија Led Pendant Светлина Виси Светла ;
Модел no : XT-982;
Материјал : железо + стакло+кристал;
Сијалица база : E14 блескаво / заштеда на енергија / LED сијалица;
Уметност : тоа спин, заварување, полски, боја, burnish;
Примена : дневна соба, спална соба, ресторан, кафе куќа, бар;
Големина : 10 lights-dia90cm, H36cm ;8lights-dia80cm, H36cm ;
6 lights-dia70cm,H36cm; 3 lights-dia65cm, H36cm
Тежина : 6-15kg;
PS : Партия ламп поступит на склад в Санкт-Петербурге, мы можем организовать ее для всех городов России через 5-10 дней. пожалуйста, обратите внимание.
-
Вистински Шут Од Клиенти

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
топло светилки, бела светилки
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,ССА,ГШ,RoHS,PSE,CQC,УЛ,VDE,LVD,CCC,FCC,CE
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
8
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете За вклучување/Исклучување на уредот,Knob префрлате
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
База Тип:
E14
Број На Модел На:
XT-982
Бренд Име:
SaloEElaitte
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 Години
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Кристал, Стакло, Железо
Примена:
Foyer

Најдобрите понуди во категоријата