Најдобри Мајки Бабата Ѓердан Кожа Јаже, Верига Pendant Семејство Мама Мама Мајка Нана Жените Накит Колиер Партија Бесплатен Превозот

Најдобри Мајки Бабата Ѓердан Кожа Јаже, Верига Pendant Семејство Мама Мама Мајка Нана Жените Накит Колиер Партија Бесплатен Превозот

DEN 49.00
DEN 57.12
 

Това е достапна
Износ

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
N2574
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
Околу 2.5 СМ
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Материјал:
Легура
Должина:
Approx 50cm

Најдобрите понуди во категоријата