Нова Мода Од Не ' Рѓосувачки Челик Bijoux Amant Златна Боја Стетоскоп Срцето Ѓердан Clavicle Ѓердан Pendant Ѓердан

Нова Мода Од Не ' Рѓосувачки Челик Bijoux Amant Златна Боја Стетоскоп Срцето Ѓердан Clavicle Ѓердан Pendant Ѓердан

DEN 108.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


Ние Брод објекти на светот . (1).вкупно помалку од 7ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,без следење. (2).вкупно повеќе од 7ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,може да следење. (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL/Федекс/EMS/UPS/Aramex, слободна, (исклучување на далечинскиот област)
Материјал : вистински не ' рѓосувачки челик,а не евтини легура
пакет : подарок торба
Никогаш нема да исчезнат!
100% вистински слики за објект!
Не користите нашите слики без нашиот договор.
Кликни за да се купи сет
Кликни за да се купи прстен
1.Ние се обидат најдобро да се понудат подобар квалитет ,било проблем,ние нудиме 7 дена политика на враќање,ако најде нешто лошо , ние ги сноси сите изгубени!
2. Ние не се продаваат евтини и ѓубре изработка ,се споредат материјал,големина и изработка,ако сакате да се прилагодите на ист стил и во другите материјали,ве молиме контактирајте со нас,иста состојба,ние и ветуваме на најниска цена .
Нашата пакет не е евтина opp вреќа но свила подарок торба како што е подолу,ве молиме имајте предвид,декоративни бои и дизајни ќе се случајни!
Ние Брод објекти на светот . (1).вкупно помалку од 6ние ќе ја испрати преку Мал Пакет Плус ,обично 15-48 дена или повеќе. (2).вкупно повеќе од 6ќе испрати регистрирани Пост Воздух mail ,обично 13-35 дена или повеќе. (се исклучат некои далечни земји,како Бразил) (3).вкупно повеќе од 120ние ќе ја испрати преку DHL/Федекс/EMS/SF/E-пакет слободни,обично 3-13 работни дена . (исклучување на далечинскиот област) Ако не може да се добие во последно,контактирајте со нас за испраќање или наплата . Внатрешни испорака не е под наша контрола,ако не може да се добие во рок од 45 дена ,ве молиме контактирајте со нас наскоро да се провери,по потврда,на секој проблем,ние ќе го препрати или наплата.Ние се обидуваме најдобро е да бидете 100% задоволство.Комуникацијата е сè.Секој спор без комуникација ,ние одбиваме да го продаде повторно. Ние не сноси никаква царина или данок. Ние ќе ги испратите сите pacakges како "подарок" или "примерок" со ниски вредности помалку од 10па обично не било данок.Ако не е,ние не може да сноси тоа.
Ние би сакале да добиеш Сите Пет ѕвезди Позитивни повратни информации.
Вашиот коментар е многу важна за нас.Ве молиме не го отвори спорот за нас.
Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе го реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
40mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
љубителите'
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Стетоскоп Срце
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Стил:
синџир ѓердан
боја:
види слика
Гем Боја:
multicolor
Стил 2:
Тренди
is_customized:
Yes
Големина:
40mm
Повод:
партија роденден

Најдобрите понуди во категоријата