Злато Сребро Лист Ѓердан Жените Шупливи Двојно Остава Pendant Ѓердан Линк Синџир Изјава Шарм Гроздобер Мода Накит

Злато Сребро Лист Ѓердан Жените Шупливи Двојно Остава Pendant Ѓердан Линк Синџир Изјава Шарм Гроздобер Мода Накит

DEN 48.00
DEN 86.40
 

Това е достапна
Износ


Злато Сребро Лист Ѓердан Жените Шупливи Двојно Остава Pendant Ѓердан Линк Синџир Изјава Шарм Гроздобер Мода Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Злато Сребро Количина : 1 парче

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2.6*4.4 CM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
about 45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Број 82
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата