LongWay Макси Boho Multilayer Ѓердан Зелена Кристал Pendant Накит Collares Лигавче Етничка Златна Боја Синџир Ѓердани SNE160085103

LongWay Макси Boho Multilayer Ѓердан Зелена Кристал Pendant Накит Collares Лигавче Етничка Златна Боја Синџир Ѓердани SNE160085103

DEN 203.00
DEN 326.40
 

Това е достапна
Износ


Long Way Макси Boho Multilayer Ѓердан Зелена Кристал Pendant Накит Collares Лигавче Етничка Синџир Ѓердани SNE160085103 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/ Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура, Ѓердан Големина : 40*53*60см Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Изјава Ѓердан За Жените Оваа накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
LongWay
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
SNE160085103
Компатибилност:
no
Стил:
изјава ѓердан
дизајн:
долг ѓердан
ОДГОВАРА ЗА:
Моден ѓердани за жените 2016 година
предмети:
Мулти слој Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура
Метал:
злато боја
Тип:
Синџири Ѓердани
Обликот:
Зелена Кристал Pendant Ѓердан
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Најдобрите понуди во категоријата