Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Машки Црна Крстот на Св. Петар Ѓердан за Мажи Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Суштината де Sanctus Petrus Накит 24inch

Машки Црна Крстот на Св. Петар Ѓердан за Мажи Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Суштината де Sanctus Petrus Накит 24inch

DEN 192.00
DEN 319.20
 

Това е достапна
Износ


Емитираат чиста класа и софистицираност со носење на овој едноставен крст ѓердан. Направена од нерѓосувачки челик и готови со црно-позлата, ова pendant има високо полиран сјај. Овој убав ѓердан за секојдневна облека. Овој објект е дамка и ' рѓа отпорни, и тоа е, исто така, противалергиски. Машки Crucible Црна Крстот Ѓердан за Мажи Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Накит со 60СМ Синџир 3 Стил да се Избере Метал : Нерѓосувачки челик Стил : Pendant Крај : Високи полски Синџир : линк синџир Синџир должина : 24 инчи Метал тежина : 9.3 грама Pendant димензии : 30мм широк x 44 mm долг Ѓердан димензии : 60cm долго
Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт 4 PX Сингапур Пост НП Про 30-60 дена global.cainiao.com Кина Пост Воздух Mail 20-60 дена www.17track.net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ EMS 5-20 дена www.17track.net/en/ DHL/ФЕДЕКС 5-10 дена www.17track.net/en/ 1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме! Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави

Повеќе информации

Бренд Име:
mprainbow
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PN-570/PN-571/PN-572
Обликотшема:
Крстот
Pendant Големина:
30X55mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Материјал:
титаниум челик
Должина:
60cm

Најдобрите понуди во категоријата