Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Daisies 10pcs/многу Нови Модни Pendant Ѓердан Сибирскиот Husky Куче Ѓердани За Жените Накит Животинско Колиер Femme

Daisies 10pcs/многу Нови Модни Pendant Ѓердан Сибирскиот Husky Куче Ѓердани За Жените Накит Животинско Колиер Femme

DEN 422.00
DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
N064
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
N064

Најдобрите понуди во категоријата