Сребрена Боја Синџир Ѓердан Микро Отвори Кубни Циркони Круг Цвет Pendant Ѓердан

Сребрена Боја Синџир Ѓердан Микро Отвори Кубни Циркони Круг Цвет Pendant Ѓердан

DEN 76.00
DEN 127.20
 

Това е достапна
Износ


1.Сребрена Боја Синџир Ѓердан Микро Отвори Кубни Циркони Круг Цвет Pendant Ѓердан
2.Боја : Злато,Сребро,Злато Се Зголеми
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
16*13mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
JUYA
Материјал:
Кубен Циркони
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45mm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
PX0301
Име на производ:
Микро Отвори Ѓердан
Материјал:
Дувачкиот+Циркони
Занает:
позлата
Тежина:
1.4g
Отворот:
3.2 mm
позлата:
Злато/Бело Злато/Розово Злато
Безопасни :
Никел олово & кадмиум слободни
Попуст:
12pcs може да има попуст
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата