Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
925 Фунта Сребрен Накит Срцето Sterling Silver Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан Лето Накит За Жените Bijoux

925 Фунта Сребрен Накит Срцето Sterling Silver Ѓердани & Приврзоци Изјава Ѓердан Лето Накит За Жените Bijoux

DEN 211.00
DEN 264.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
слика
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
925 фунта сребрен ѓердан
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
925 фунта сребрен ѓердан материјал:
925 Sterling silver
Моден Фунта Сребрен Накит:
фунта сребрен накит
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Стил:
Моден
Должина:
picture

Најдобрите понуди во категоријата