Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
USTYLE Мода Лето Накит 2015 Година Нови Објекти Бохемски Стил Кристал Долг Синџир на Ѓердани Копче за Приврзоци Жените UN2908

USTYLE Мода Лето Накит 2015 Година Нови Објекти Бохемски Стил Кристал Долг Синџир на Ѓердани Копче за Приврзоци Жените UN2908

DEN 513.00
DEN 570.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
5.5cmx2.5cm
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
78cm+5.5cm extended
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Број На Модел На:
UN2908

Најдобрите понуди во категоријата