HSIC Божиќ Подароци Самовила Опашка Сабја Забот на Логото сина Pendant&Ѓердан Висок Квалитет Не-Исчезнува Животната средина Накит за Навивачите

HSIC Божиќ Подароци Самовила Опашка Сабја Забот на Логото сина Pendant&Ѓердан Висок Квалитет Не-Исчезнува Животната средина Накит за Навивачите

DEN 82.00
DEN 100.80
 

Това е достапна
Износ

Добредојдовте на нашата продавница шопинг Пред купување на мора да се види : 1.Мешани Цел Износ >$7 ,Бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 2.Цел повеќе од >$225 ,Бесплатен превозот преку DHL, UPS-от, FEDEX ИЛИ EMS и така натаму 3.Забелешка : Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, Ова превозот начин значи дека вашиот пакет нема следење на број, Но ве молам не грижете се, ние може да гарантира вие не имате било каква загуба, ве Молиме да се разбере и да чекаат трпеливо! Ако ви треба предмети ungenly, ние ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-пакет (вклучувајќи земјата : САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Австралија, Франција, руската,Израел,Саудиска,Украина,Норвешка и Бразил ) ако ви треба предмети ugently и треба следење на број. ве молиме да плаќаат за превозот линк : Напомена : 1. Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас. 2. 100% сигурна и Безбедна ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги купите преку интернет. Третото лице плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права. 3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн. Ви благодариме за вашата поддршка!

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Pendant Големина:
4.2*3.9 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
42cm+6cm
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
MS-YS666
Функција:
Фитнес Тракер,Спиење Tracker,Порака За Потсетување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Децата, Жените,Дами
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Дали мозаикот:
Легура инкрустирани вештачки gemstones / полу-скапоцени камења
Ѓердан Тип:
pendant Ѓердани, синџир ѓердан
Материјал:
Метал, легура
Трговија на големо:
Yes
Стил :
мода, нов, филм
Тежина:
26g
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата