Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
S925 кабелот Marcasite риба pendant женски модели едноставна нова атмосфера

S925 кабелот Marcasite риба pendant женски модели едноставна нова атмосфера

DEN 1510.00
DEN 1886.88
 

Това е достапна
Износ


【 висока 】 ширина 2.9 cm дебелина 2,2 см тежи околу површината процесот на Тајландски сребро процесот на слика во боја елени Кралот накит линија 1.1 cm заложбата на сите бебето се во отворено природна светлина пукање во вид и во компјутер директно слики од екранот upload8.32g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
BOCAI
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Јаже, Верига

Најдобрите понуди во категоријата