Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Антички Pentacle 316L не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Кул Човек Црвен Камен Мода Северна Европа Викинг Накит BP8-081

2017 Антички Pentacle 316L не ' Рѓосувачки Челик Pendant Ѓердан Кул Човек Црвен Камен Мода Северна Европа Викинг Накит BP8-081

DEN 167.04
 

Това е достапна
Износ


Слика Шоу
Пакет
Сите приврзоци со бесплатен дар синџир. синџирот е од не ' рѓосувачки челик топката синџир (3.0 mm ширина должина 60см).
ако ви треба други подобро синџир. сакаат ќе може да го изберат тоа во мојата продавница, ние имаме многу висок квалитет синџир за вас.
Превозот
Објектот ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник . ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса.
Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на за да добиете повеќе информации
Капка Брод Услуга
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет.
Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас.
Накит Одржување
Кога се грижите за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver.
А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина.
Beier Дизајн
Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит.
Повратни информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница.
Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации.
Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор.
Ако постои некој проблем со цел или предмети. ве молиме испратете ни порака за да се направи по-продажба на услуги за вас пред да ја напуштат повратни информации.

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Црна, Црвена, Златна
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Обликотшема:
Лице
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Solitaire
Број На Модел На:
BP8-081
Компатибилност:
ААА+++
Функција:
ААА+++
Место на Потекло:
Guangdong на Кина
квалитет:
ААА+++
Големина:
Length

Најдобрите понуди во категоријата