Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WT-NV170 Популарна Класична Бисери Ѓердан Со Кристал, Отворајќи Камен Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Бисери Ѓердан

WT-NV170 Популарна Класична Бисери Ѓердан Со Кристал, Отворајќи Камен Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Бисери Ѓердан

DEN 2760.00
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-NV170 Популарна Класична Бисери Ѓердан Со Кристал, Отворајќи Камен Pendant Ѓердан За Жените Мода Накит Бисери Ѓердан
Точка Законик :
WT-NV170
Материјал :
Монистра и ахат pendant ѓердан
ГОЛЕМИНА на :
Pendant approx40-60mm
КОЛИЧИНА :
1 МНОГУ (5 КОМПЈУТЕРИ)
Заврши :
Сите ги користат најдобрите electroplated се спротивстави на tarnishable, квалитет gurantee во текот на една година
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
32" долго се прошири со синџир во 24 K вистинско злато позлатен линк месинг синџир, се спротивстави tarnishable;ние прифаќаме обичај должина
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Бојата и обликот може да се разликуваат малку поради природата на камен.
Секое парче е навистина уникатна и еден-на-еден вид!

Повеќе информации

Метална боја:
a, c, b, d, меша
Должина:
32 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
WT-NV170
Синџир Тип:
влакно
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WKT
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
40-60mm
Функција:
Никој
Материјал:
Ахат
Обликотшема:
како слик

Најдобрите понуди во категоријата