10PCS Едноставна Црна Роза Цвет Ливчиња Ѓердан Pendant Убавицата и Ѕверот Сончоглед Кожа Јаже Ѓердани за Партија

10PCS Едноставна Црна Роза Цвет Ливчиња Ѓердан Pendant Убавицата и Ѕверот Сончоглед Кожа Јаже Ѓердани за Партија

DEN 467.00
DEN 666.24
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
роуз ѓердан
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SJ
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
зголеми цвет ѓердан
Функција:
Цвет Petal Ѓердан
цвет ѓердан:
зголеми цвет ѓердан

Најдобрите понуди во категоријата