Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
WT-N1054 трговија на Големо Природните Слатководни Бисер Pendant со Злато позлата Вода капка форма Бисер Ѓердани со компактен синџир Накит

WT-N1054 трговија на Големо Природните Слатководни Бисер Pendant со Злато позлата Вода капка форма Бисер Ѓердани со компактен синџир Накит

DEN 4320.00
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N1054 трговија на Големо Природните Слатководни Бисер Pendant со Злато позлата Вода капка форма Бисер Ѓердани со компактен синџир Накит
Точка Законик :
WT-N1054
Материјал :
Природен Бисер
Големина на :
Pendant size 12*12 mm
Боја :
бисер боја
Препорачуваме : Simillar дизајн pls проверете го овој линк :
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашето Барање
Синџир должина :
32inch
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид, привезоци, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Повеќе информации

Должина:
32 inches
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Солза-drop
Број На Модел На:
WT-N1054
Pendant Големина:
32inches
Функција:
Никој
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобрите понуди во категоријата