Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гроздобер Камен Multilayer Ѓердани Приврзоци За Жените Симулирани Бисер Pendant Ѓердан од Злато Боја Синџир Накит SNE160088

Гроздобер Камен Multilayer Ѓердани Приврзоци За Жените Симулирани Бисер Pendant Ѓердан од Злато Боја Синџир Накит SNE160088

DEN 153.00
DEN 254.40
 

Това е достапна
Износ


Гроздобер Тиркизна Multilayer Ѓердани Приврзоци За Жените Симулирани Бисер Pendant Ѓердан од Злато Позлатен Синџир Накит SNE160088 100% Сосема Нов Стил : Мода Накит/Ѓердани & Приврзоци Материјал : Еко-пријател Цинк Легура,Златен Ѓердан Големина : 42*52 CM Предмети : Линк Синџири Ѓердани Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Функција : Multilayer Тиркизна Pendant Ѓердан За Жените Оваа накит договор со животната средина барања за новодојдени Дизајн Ѓердан Накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
szelam
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
како Слика
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
SNE160088
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
моден накит:
Ѓердани & Приврзоци
pendant ѓердан:
Двоен Слој Ѓердан
мулти слој ѓердан:
multilayer ѓердан
златен ѓердан:
злато позлатен ѓердан
Симулирани бисер ѓердани:
тиркизна ѓердан
Ѓердан Од Злато Синџир Позлатен:
злато позлатен ѓердан
долг ѓердан:
Жените Долго Ѓердан
Pendant Ѓердан Жени:
природен камен ѓердан
долго pendant ѓердан:
Женски Multilayer Ѓердан
Должина:
42*52CM

Најдобрите понуди во категоријата