Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1pc Нов Подарок 8мм Природните Слатководни Бисер 28 Модните Жените Зимски Џемпер Синџир Ѓердан Божиќ Накит

1pc Нов Подарок 8мм Природните Слатководни Бисер 28 Модните Жените Зимски Џемпер Синџир Ѓердан Божиќ Накит

DEN 799.00
DEN 858.72
 

Това е достапна
Износ


Опис
Моден Жените Ѓердан
Должина
28 инчи
Materiasl
Слатководни Бисер
Количина
1pc по многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
Ainicin
Pendant Големина:
15x30mm
боја:
Бела
Материјал:
слатководни бисер
Должина:
28 Инчи

Најдобрите понуди во категоријата