Симулирани Бисер Ѓердани Жените Повеќе слоеви Долго Линк Синџир Злато Монистра Изјава Шарм Ѓердан Гроздобер Накит Додатоци

Симулирани Бисер Ѓердани Жените Повеќе слоеви Долго Линк Синџир Злато Монистра Изјава Шарм Ѓердан Гроздобер Накит Додатоци

DEN 58.00
DEN 105.60
 

Това е достапна
Износ


Симулирани Бисер Ѓердани Жените Повеќе слоеви Долго Линк Синџир Злато Монистра Изјава Шарм Ѓердан Гроздобер Накит Додатоци
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Злато Количина : 1 парче

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
wj.јао
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бисер Форма:
Nearround
Должина:
about 52cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
CM
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
НЕМА.85
боја:
Злато
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата