Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Домот 925 Sterling Silver Голема Cheery Цвет Ѓердани Pendant Мода Фунта Сребрен Накит Изјава за Жените Bijoux

Домот 925 Sterling Silver Голема Cheery Цвет Ѓердани Pendant Мода Фунта Сребрен Накит Изјава за Жените Bijoux

DEN 195.00
DEN 389.28
 

Това е достапна
Износ


Големина : Слика Боја : Сребро Материјал : s925 Sterling Silver Пакет : 1pcs/opp Бесплатен Превозот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
слика
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
DIEERLAN
Стил:
Тренди
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
pendant ѓердан
квалитет:
Добар квалитет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Материјали:
925 Sterling silver
накит:
фунта сребрен накит
Должина:
picture

Најдобрите понуди во категоријата