Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Гроздобер мажите вистинска кожа јаже ѓердан Маска машки кожа кабелот ѓердан машки pendant ѓердан машки Накит додатоци

Гроздобер мажите вистинска кожа јаже ѓердан Маска машки кожа кабелот ѓердан машки pendant ѓердан машки Накит додатоци

DEN 57.60
 

Това е достапна
Износ


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни
Гроздобер мажите вистинска кожа јаже ѓердан Маска машки кожа кабелот ѓердан машки pendant ѓердан машки Накит додатоци Бесплатен Превозот
Должина : 80см
Тежина : 30g
Материјал : Алуминиумски+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MianJu1
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
4cm
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
TBJFU
Материјал:
кожа
Должина:
80cm

Најдобрите понуди во категоријата