Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SUTEYI Креативните На Пчелите Шема Ѓердан Стакло Cabochon Pendant Мода Накит Црн Синџир Изјава Ѓердан Подарок за Жените

SUTEYI Креативните На Пчелите Шема Ѓердан Стакло Cabochon Pendant Мода Накит Црн Синџир Изјава Ѓердан Подарок за Жените

DEN 46.00
DEN 57.12
 

Това е достапна
Износ


SUTEYI Креативните На Пчелите Шема Ѓердан Стакло Cabochon Pendant Мода Накит Црн Синџир Изјава Ѓердан Подарок за Жените
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
25mm
Број На Модел На:
YS-N30
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Тежина:
20.0 g
Синџир должина:
60см
Стакло Големина :
25mm

Најдобрите понуди во категоријата