Година Семејство Љубов Помеѓу Таткото На Децата Кожа Јаже, Верига Pendant Ѓердан Тато Тато Партија Изјава Накит Колиер Трговија На Големо

Година Семејство Љубов Помеѓу Таткото На Децата Кожа Јаже, Верига Pendant Ѓердан Тато Тато Партија Изјава Накит Колиер Трговија На Големо

DEN 41.00
DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ

Моден Жените Обетки 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни обетки Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Алуминиум/Кожа
Пакет : 1 парче Синџир Должина : Околу 50cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Околу 2.5 СМ
Стил:
Повик/Спортски
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
Approx 50cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
N2566

Најдобрите понуди во категоријата