Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Моден Срцето Природен Камен Pendant Ѓердани Сет со Јаже Синџир Убаво Симпатична Ѓердан за Жени

Моден Срцето Природен Камен Pendant Ѓердани Сет со Јаже Синџир Убаво Симпатична Ѓердан за Жени

DEN 57.00
DEN 80.64
 

Това е достапна
Износ


Моден Срцето Природен Камен Pendant Ѓердани Сет со Јаже Синџир Убаво 2016 Година Нови Симпатична Ѓердан Ѓердани&Обетки во Собата за Жени

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
ZIVangela
Број На Модел На:
5023
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Никој
Pendant Големина:
****
Компатибилност:
****
Функција:
убава
Стил:
Племенски ,Boho,Гроздобер
Парична Казна Накит:
Colares Femininos Жените Додатоци
етничките ѓердан:
Жените Монета Tassel Колиер Ѓердани
Жените Додатоци:
Ѓердан Јака Изјава Ѓердан
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
45CM+4.5CM
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата