Момчето Мојот Херој Тато Тато Татко На Деца Син Pendant Ѓердан Семејството Партија Мажи И Момчиња Подароци Накит Колиер Ѓердан Трговија На Големо

Момчето Мојот Херој Тато Тато Татко На Деца Син Pendant Ѓердан Семејството Партија Мажи И Момчиња Подароци Накит Колиер Ѓердан Трговија На Големо

DEN 79.00
DEN 91.68
 

Това е достапна
Износ

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Pendant Ѓердан Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Сет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
Bespmosp
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
Околу 2.5 СМ
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
N2551
Материјал:
Легура
Должина:
Approx 50cm
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Деца,Семејство
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Најдобрите понуди во категоријата