Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Daisies Нова Мода Pendant Ѓердан рачно изработени Боксер Ѓердан За Жените Накит Животинско Куче Ѓердани Колиер 10pcs/многу

Daisies Нова Мода Pendant Ѓердан рачно изработени Боксер Ѓердан За Жените Накит Животинско Куче Ѓердани Колиер 10pcs/многу

DEN 422.00
DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
N077
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
N077

Најдобрите понуди во категоријата