Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новиот Божиќ Подарок Вистинска Кожа Мажите Накит Додатоци Едрилици Pendant Гроздобер Мода Ѓердани За Жени

Новиот Божиќ Подарок Вистинска Кожа Мажите Накит Додатоци Едрилици Pendant Гроздобер Мода Ѓердани За Жени

DEN 55.00
DEN 57.60
 

Това е достапна
Износ


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни
Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Ѓердан Машки Новиот Божиќ Подарок Вистинска Кожа Мажите Накит Додатоци Едрилици Pendant Гроздобер Мода Ѓердани За Жените Бесплатен Превозот
Должина : 80см
Тежина : 30g
Материјал : Алуминиумски+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
5cm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
FanChuan
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
TBJFU
Материјал:
кожа
Должина:
80cm

Најдобрите понуди во категоријата