Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10 парче/многу Злато Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Лист Приврзоци Ѓердан Жените Двојно Остава Изјава Шарм Накит

10 парче/многу Злато Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Лист Приврзоци Ѓердан Жените Двојно Остава Изјава Шарм Накит

DEN 139.00
DEN 185.28
 

Това е достапна
Износ


10 парче/многу Злато Позлатен Сребрен Синџир Ѓердан Лист Приврзоци Ѓердан Жените Двојно Остава Изјава Шарм Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Злато Сребро Количина : 1 парче

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2.6*4.4 CM
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
about 45cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Број 82
боја:
Злато Сребро.
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата