Нова мода Лист кожа ѓердан & приврзоци со Сидро Панк cowhide ѓердан за мажи машки јака ѓердан накит Бесплатен превозот

Нова мода Лист кожа ѓердан & приврзоци со Сидро Панк cowhide ѓердан за мажи машки јака ѓердан накит Бесплатен превозот

DEN 45.00
DEN 47.52
 

Това е достапна
Износ


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни
Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Ѓердан Машки Сидро Pendant Накит Синџир За Мажи Јака Долго Кожа Кабелот Ѓердан Бесплатен Превозот
Должина : 80см
Тежина : 30g
Материјал : Алуминиумски+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
HeJinChuanMao
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
cm
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Водител на
Функција:
Порака Потсетник
Бренд Име:
TBJFU
Материјал:
кожа
Должина:
80cm

Најдобрите понуди во категоријата