Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова Едноставна Домот CZ Кристал Симпатична Делфин Облик Ѓердани Сребрена Боја Шарм Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит за Подарок

Нова Едноставна Домот CZ Кристал Симпатична Делфин Облик Ѓердани Сребрена Боја Шарм Ѓердани & Приврзоци за Жените Накит за Подарок

DEN 48.00
DEN 67.68
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Број На Модел На:
7436
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Josbores
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Accossories

Најдобрите понуди во категоријата