Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kinel Луксузни Tassel Ѓердан За Жените Мода Антички Злато Етничка Накит Трговија На Големо Пад На Превозот

Kinel Луксузни Tassel Ѓердан За Жените Мода Антички Злато Етничка Накит Трговија На Големо Пад На Превозот

DEN 144.00
DEN 220.80
 

Това е достапна
Износ


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
Kinel Луксузни Tassel Ѓердан За Жените Мода Антички Злато Етничка Накит трговија на Големо Капка Превозот Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Жените Ѓердан Главниот Камен : ААА Смола
Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Античка Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : X-0246
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Повеќе информации

Должина:
52CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
X-0246
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
43+65MM
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
kinel
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Компатибилност:
No
Функција:
Гроздобер Ѓердан
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Стил:
Етнички
Методи На Продажба:
Евтини висок квалитет, брза испорака
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
Место на Потекло:
Yiwu , Жеџијанг

Најдобрите понуди во категоријата