KUGUYS Трендовски Накит Црна Мачка и Рипка Ѓердан за Жените Мода Акрилик Pendant Ѓердан Џемпер Синџир

KUGUYS Трендовски Накит Црна Мачка и Рипка Ѓердан за Жените Мода Акрилик Pendant Ѓердан Џемпер Синџир

DEN 153.60
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Акрилик
Големина : pendant 9cm/3.54" X 4cm/1.57" синџир 50cm/19.68
earring 4cm/1.57" X 3cm/1.18"
Пакување : OPP вреќа

Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината и
избришете го со мека ткаенина, пред носење.Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
KUGUYS
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
9cm/3.54*4cm/1.57
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
237E
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
no
Функција:
no

Најдобрите понуди во категоријата