WT-N1079 WKT Нов Дизајн Природни Druzy Кварц Топла Боја Месечината Форма Со Rosary Синџир Ѓердан За Жените Мода Ѓердан

WT-N1079 WKT Нов Дизајн Природни Druzy Кварц Топла Боја Месечината Форма Со Rosary Синџир Ѓердан За Жените Мода Ѓердан

DEN 1416.00
 

Това е достапна
Износ


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-N1079 WKT Нов Дизајн Природни Druzy Кварц Топла Боја Месечината Форма Со Rosary Синџир Ѓердан За Жените Мода Ѓердан
Точка Законик :
WT-N1079
Материјал :
Природниот кварц druzy
ГОЛЕМИНА на :
Pendant околу 35mm долго
Боја :
a,b,c,d,e
Заврши :
Сите во најдобар electroplated Позлатен без plumbum、никел и олово, се спротивстави на tarnishable
ОЕМ :
Ако имате било какво барање на должината ние, исто така може да ги прифати обичај
Синџир должина :
18 инчи
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com

Повеќе информации

Метална боја:
а, d, b, c, се меша, e
Должина:
18inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
WT-N1079
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
за 35mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Месечината
Функција:
Декорација
Материјал:
Druzy Кварц
Местото на Оригиналот:
Гуангжу во кина
Повод:
партијата божиќ подарок
моден накит ѓердан:
жените ѓердан
Слој Ѓердан:
природен камен ѓердан
боја:
A,B,C,D,E

Најдобрите понуди во категоријата