Форумџија Коли Божиќ Украс *** Персоналните Куче Украс ***Куче Љубовник Подарок *** Божиќ Одмор Украс ***

Форумџија Коли Божиќ Украс *** Персоналните Куче Украс ***Куче Љубовник Подарок *** Божиќ Одмор Украс ***

DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


Внимание Боја на дрво може да бидат малку различни, поради следат , ви благодариме за вашето разбирање
Производ Детали
Дрвен Материјал*1
Прибл. : 9cm
ОБИЧАЈ ЦЕЛ ***Место на вашите лични податоци ВО БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ во ТЕКОТ на ИСХОДОТ.*** 1/ Презиме
2/ Датум (ние ќе engrave тоа патот ќе се тип на денот) 3/ Треба со датум
T H A N K . Y O U ! ! !
Ако имате било какви прашања ве молам само convo мене или е-мејл мене
Ние сме повеќе од среќни да ви помогнат : )
Добредојдовте да ја посетите нашата продавница

Повеќе информации

боја:
1 персонални компјутери, 2 парчиња, 5pcs
is_customized:
Yes
Бренд Име:
qubiclife
Божиќ Украси:
Божиќ Подарок

Најдобрите понуди во категоријата